درباره من

متولد اسفند 1356 در شهر زیبای بابل از استان مازندران هستم . متأهل هستم و دارای دو فرزند پسر به نام های عارف و آرسام .

تحصیلاتم را در رشته زبان و ادبیات فارسی تا مقطع کارشناسی ارشد ، ادامه داده ام . و چند کار ویرایشی هم انجام داده ام .

عاشق کتاب و مطالعه هستم و نوشتن را دوست دارم . به دلیل فرصت سفر به کشورهای مختلف ، از جمله رفتن مکرر به کشور آلمان و زندگی در آن جا ، بسیار جذب زبان آلمانی و یادگیری این زبان شدم . و تا به امروز مشغول آموزش و بهتر کردن سطح زبان آلمانی ام هستم . همچنین ، علاقه به ادبیات داستانی کودکان سرزنینم ، منجر به ترجمه دو رمان از آلمانی به فارسی شد .

عاشق رنگ ها و فصل ها هستم. از بین سازها به پیانو علاقه خاصی و در این زمینه سه سال آموزش دیده ام و گاهی برای ریلکسیشن به سراغش می روم .

و اما داستان آشنایی من با کوچینگ

زمستان دو سال قبل ،درست زمانی که از افتادن در روزمرگی و بی هدف بودن ، کلافه شده بودم . و در حقیقت به دنبال کشف خودم بودم . به اینکه من کیستم؟ بعد از من قرار است چه رد پایی از من باقی بماند ؟ چه اهدافی دارم ؟ می خواهم چه دستاورد هایی داشته باشم ؟ و…… . به طور اتفاقی در یک باشگاه ورزشی ، با یک کوچ و روانشناس آشنا شدم و بواسطه ایشان با کوچینگ آشنا شده و بعد به دنیای کوچینگ راه پبدا کردم . در این مدت پاسخ تمام سئوالاتم را یافتم و در واقع زندگیم هدفمند شد .

اکنون خودم یک کوچ هستم و رسالتم را کمک به انسان هایی قرار داده ام که مانند خودم به دنبال تغییر و رشد خود می باشند . تا لذتی که خودم از این فرایند نصیبم شد را با آنان سهیم شوم . تا آن ها نیز بتوانند به پتانسیل خود پی برده و در جهت رشد و بالندگی آن توانمندی ها ، که خداوند در وجود همه ما انسان ها به اشکال مختلف قرار داده ، تلاش کنند و بهترین خود را به نمایش بگذارند .

حضرت مولانا چه زیبا می گوید :

« بیرون ز تو نیست هر آنچه در عالم هست        در خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی »

فاطمه پوراسماعیل

کوچ توسعه فردی و لایف کوچ

فارق التحصیل کوچینگ فارسی زبانان در انگلستان FCA

دانش آموخته سطح 2 و PCC از آکادمی کوچینگ فارسی زبانان FCA انگلستان

 

مترجم ، نویسنده و پژوهشگر